Meble

NIKO

NIP: 575 135 32 779

SIEDZIBA FIRMY

ul. Akacjowa 32
46-380
Dobrodzień
Opolskie, Polska

W Meble NIKO kładziemy nacisk na tradycję i rzemieślnicze podejście do produkcji mebli, jednocześnie łącząc to z innowacyjnością i nowoczesnymi technologiami. Dzięki temu nasze meble są nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i trwałe. Nasz rodzinny interes od ponad 20 lat świadczy usługi stolarskie, przekazując obyczaje z pokolenia na pokolenie. Każdy projekt jest opracowywany przez nasz mały, lecz doświadczony zespół, aby móc Ci zapewnić najlepsze rozwiązania.

Zakres usług

Meble na wymiar
Pomiar
Renowacje
Montaż
Transport
Zabudowy wnękowe
Niestandardowe umeblowania
Projekt

U nas każdy klient jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście.
To właśnie unikalność i personalizacja projektu sprawiają, że Twoja kuchnia staje się wyjątkową przestrzenią. Opowiedz nam swoją koncepcję, a my stworzymy Twoją niepowtarzalną kuchnię, łazienkę czy garderobę. Jesteśmy również w stanie odrestaurować i odświeżyć twoją kuchnię, dając jej nowe życie (wymiana blatów, frontów, okuć lub sprzętu AGD…).

Tworzymy meble

Meble kuchenne
Meble pokojowe
Meble łazienkowe
Do garderoby

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami sprzętu AGD i armatury. Długoletnie relacje z naszymi partnerami umożliwiają oferowanie klientom sprzętu najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Ograniczony budżet? Skontaktuj się z nami, każdą kuchnię możemy dopasować do budżetu klienta.